KIOSK SFERYCZNY KS 1.2 DELTA VISION


Wyświetlacz obrazów fulldome 2D lub 3D na półsferze z poliwęglanu. Sterowanie wyborem treści za pośrednictwem dedykowanych przycisków lub poprzez monitor dotykowy GUI. Możliwe wykonanie wyświetlacza w wersji 2D lub 3D stereo do oglądania przez okulary stereoskopowe.

Dostępne średnice kopuł : 60cm, 70c, 80 cm, 90cm, 100cm. Dostępne rozdzielczości: WUXGA ( 1920×1200), WQXGA (2650×1600), 4K UHD (3,840 x 2,400). Wbudowany player audio-video. Jasność wyświetlacza max 7000 Ansi. Kolorystyka do uzgodnienia z zamawiającym.

 • kiosk sferyczny 3D
 • kiosk sferyczny DELTA VISION
 • LORNETKI WIRTULANE VR
 • LORNETKI WIRTUALNE NPN

LORNETKI WIRTULANE 3D VR (VIRTUAL REALITY) /AR (AUGMENTED REALITY)


Delta buduje wirtualne lornetki 3D (VR vitrual binocle, medial binocle 3D). Urządzenia te umożliwiają wizualizację wirtualnych scenariuszy w połączeniu z nowoczesnym sposobami wyświetlania artefaktów z wykorzystaniem technologii stereoskopowej 3D. Jeśli spojrzymy przez wizjer lornetki, ujrzymy rzeczywisty obraz otoczenia czy obiektu. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku obserwowany obiekt zostaje przekształcony w inną rzeczywistość na zasadzie wehikułu czasu. Obraz może zostać również „nadpisany” dodatkowymi informacjami.
Urządzenie posiada ruchomą kolumnę, która pozwala na płynne dostosowywanie wysokości wizjera do wzrostu obserwatora i zajmowanej przez niego pozycji. Dzięki tej właściwości lornetka ma możliwość obserwacji lub śledzenia obiektu w trzech stopniach swobody XYZ. Pozwala to obserwatorowi na płynne poruszanie się w wirtualnej  przestrzeni.

TELESKOP WIRTUALNY 3D DELTA Medial Telescope


Teleskop wirtualny ( medial telescope) Delta VT-X1 to unikalna opatentowana konstrukcja zespołu inżynierów Delty. Światowa premiera urządzenia odbyła się w Warszawie na Konferencji Międzynarodowego Towarzystwa Planetarnego (IPS) w Centrum  Nauki Kopernik w Warszawie w czerwcu 2016r

Teleskop wirtualny Delta VT-X1 , odmiennie od prawdziwych teleskopów astronomicznych, umożliwia wirtualną obserwację  nieba w trójwymiarze w trzech stopniach swobody XYZ na zasadzie podobnej do gogli VR. Jednakże odmiennie do technologii VR, obraz stereoskopowy 3D w naszym teleskopie jest panoramiczny. Powstaje na dwóch niezależnych wysokiej rozdzielczości wyświetlaczach LCD 2K, osobno dla każdego oka ! Układ optyczny teleskopu umożliwia indywidualną regulację ostrości oraz rozstawu obiektywów dla bazy ocznej.   

Dzięki temu możemy obejrzeć w doskonałej jakości 3D  kulisty księżyc czy planety, galaktyki, mgławice, itd. Urządzenie pracuje na platformie Unity. Do tworzenia obiektów korzystamy z oryginalnych obrazów obiektów  kosmicznych udostępnianych przez NASA oraz z pracy astro-stereographerów z całego świata.

 • TELESKOP WIRTUALNY 3D DELTA
 • TELESKOP WIRTUALNY 3D DELTA
 • TELESKOP WIRTUALNY 3D DELTA
 • autostereoscopic display ULTRA-D 3D

KIOSKI AUTOSTEREOSKOPOWE


3D DeltaVision oferuje unikalne info kioski autostereoskopowe (autostereoscopic display 3D). Nowatorska technologia autostereoscopic display Ultra-D bazuje na profesjonalnych wyświetlaczach umożliwiających oglądanie obrazów stereoskopowych bez używania okularów z  dowolnego kierunku. W Ultra-D nie musimy już  poszukiwać “najlepszych”  kątów obserwacji obrazu 3D tak, jak to dzieje się w technologii lenticularnej czy bariery paralaksy. Mamy go z dowolnej pozycji – bez ograniczeń ! Widzimy doskonale odzwierciedloną głębię 3D dosłownie … jak przez okno.

Zastosowanie technologii dotyku do obsługi treści w trójwymiarze poza atrakcyjną formą nawigacji, rozbudza apetyt na całkowicie nowe doznania zmysłowe.

KIOSKI MULTIMEDIALNE


Delta oferuje wysokiej jakości wielkoformatowe infokioski o nowoczesnym wyglądzie, doskonale komponujące się w każdej przestrzeni. Wysoka wydajność stosowanych technologii zapewnia niezrównaną responsywność i ostrość wyświetlanych treści. Dzięki wielkoformatowym monitorom i funkcji wielo-dotyku ekranu infokioski oferowane przez Deltę posiadają wszechstronne zastosowanie zarówno jako systemy informacyjne, punkty reklamowe czy interaktywne urządzenia multimedialne dla wystaw, centrów edukacyjnych, przestrzeni muzealnych, itp.

 • KIOSKI MULTIMEDIALNE
 • PRZYRODNICZE CENTRUM EDUKACYJNEGO W BIEBRZAŃSKIM PARKU NARODOWYM

INTERAKTYWNE PLANSZE DOTYKOWE


Interaktywne plansze dotykowe DCS MODULAR TOUCH – technologia interaktywnych plansz dotykowych lub obiektów przestrzennych wyposażonych w niewidoczne sensory dotyku pozwalająca  na przekształcenie dowolnego obiektu  fizycznego w interaktywną powierzchnię. Wykonujemy plansze tematyczne ścienne lub jako stoły dotykowe interaktywne z mapowaniem treści za pośrednictwem projektora podwieszonego nad  powierzchnią blatu stołu.
Interakcję  stanowi efekt wizualny realizowany poprzez dedykowany system projekcji na planszę interaktywną na zasadzie mappingu treści multimedialnych.

 

INTERAKTYWNE MAKIETY


Interaktywne Makiety cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem trafiając w gusta odbiorów w każdym wieku.

Pomimo że idea makiety funkcjonuje od stulacie, dzięki współczesnym środkom audiowizualnym w chwili obecnej możemy ją uzupełniać i „ożywiać”  o atrakcyjne elementy interaktywne za pośrednictwem techniki mappingu i oprawy dźwiękowej.
Dzięki temu możemy ukazywać np. sezonową zmienność przyrody wydzielonego obszaru czy spacerować po wirtualnych przestrzeniach urbanistycznych.

 

 • INTERAKTYWNE MAKIETY 3D
 • INTERAKTYWNE MAKIETY 3D

INTERAKTYWNE STOŁY DOTYKOWE


Delta oferuje stoły interaktywne do przestrzeni wystawienniczych, dla edukacji, jako stanowiska informacyjne. Nakładki dotykowe stołów umożliwiają korzystanie z aplikacji kilku osobom  jednocześnie, co jest szczególnie przydatne przy realizacji zespołowych gier edukacyjnych. Dostępna szeroka gama monitorów w zakresie przekątnych 32″ – 55″. Nowoczesne wykończenia, wysoka estetyka wykonania, obłe kształty stanowią o nowoczesności urządzeń. Istnieje możliwość personalizacja stołów pod potrzeby Zamawiającego.

INTERAKTYWNE QUIZY


Interaktywne quizy edukacyjne sprawdzające wiedzę z danej dziedziny np. ekologii, ochrony środowiska, historii, odpowiadając na kilka do kilkunastu prostych pytań. Niewielkie ekrany dotykowe o przekątnej 20-23″ montowane są na ścianie, na wysokości dostępnej dla uczestnika quizu. Delta oferuje również możliwość wykonania dedykowanych  mechanizmów z regulacją wysokości monitora. Aplikacja przedstawiana na ekranie dotykowym typu all in one w formie pytania i kilku odpowiedzi do wyboru gdzie jedna z nich jest poprawna.  Aplikacja działa w  pętli , bezobsługowa.
Stanowisko przeznaczone jest dla osób w dowolnym przedziale wiekowym oraz dla niepełnosprawnych ruchowo.

 

 • INTERAKTYWNE QUIZY
 • INTERAKTYWNE FOLIE DOTYKOWE

INTERAKTYWNE FOLIE DOTYKOWE


Interaktywne folie dotykowe i  projekcyjne instalowane w witrynach tworzone są z folii projekcyjnej i dotykowej. W środku pomieszczenia instalowany jest projektor oraz media-serwer obsługujący aplikację. Instalacja działa  na zasadzie ekranu do tylnej projekcji uzupełnionego o funkcję dotyku, gdzie dotyk zewnętrznej warstwy szyby zastępuje funkcje myszki podobnie jak w tradycyjnym ekranie dotykowym. Instalację może uzupełniać system rozpoznawania gestów stanowiący dodatkową funkcję nawigacji aplikacją.  Folie dotykowe dostępne są w rozmiarach od 30 do 160 cali. 

Interaktywna witryna sklepu czy placówki  edukacyjnej ( muzeum, galerii, itp. )  pozwala na wyświetlanie obrazów – zdjęć, filmów, spotów reklamowych, informacji turystycznych na szklanej powierzchni przyciągając  uwagę przechodniów. Może być doskonałą formą reklamy bądź źródłem informacji.